Tufin


Унікальне рішення Tufin Orchestration Suite - виконує численні завдання, серед яких: автоматичний аналіз ризиків, розробка правил мережевих змін, аудит політик безпеки мережі. Tufin зменшує поверхню мережевих атак і зводить до мінімуму збої в критичних додатках.

Архітектура Tufin Orchestration Suite складається з:

1. SecureTrack дає змогу уніфікувати управління фаєрволами (традиційними, і наступного покоління), а також мережевою інфраструктурою (включно з маршрутизаторами, комутаторами, балансувальниками навантаження, web-проксі тощо) з єдиної точки.

2. SecureChange – рішення, спеціально розроблене для управління змінами правил міжмережевих екранів і пристроїв безпеки мережі.

SecureChange організовує процес обробки заявок на запити користувачів, об'єднуючи автоматизацію бізнес-процесів із всебічним аналізом інформаційної безпеки і засобами аудиту.

3. За допомогою SecureApp фахівці з безпеки і власники додатків можуть їх легко визначити, оновити, відстежити і видалити. До того ж без аналізу довгих списків правил доступу на численних міжмережевих екранах і маршрутизаторах. Також SecureApp дозволяє забезпечити безпеку зв'язку компонентів додатку.

 
 
Продукти:
Tufin Orchestration Suite
 
www
 
pdf
SecureApp
 
www
 
pdf
SecureChange
 
www
 
pdf
SecureTrack
 
www
 
pdf
Продукти:
Tufin Orchestration Suite
 
www
 
pdf
SecureApp
 
www
 
pdf
SecureChange
 
www
 
pdf
SecureTrack
 
www
 
pdf